Слухати

Російський ведучий розуміє українців, які бачать Європу і не прагнуть до РФ

09 травня 2016 - 18:05
За словами Михайла Кожухова, прагнення України бути ближче до Європи є цілком логічним
Російський ведучий розуміє українців, які бачать Європу і не прагнуть до РФ / Новини на Громадському радіо

Популярний російський телеведучий, автор програми в «В поисках приключений» Михайло Кожухов у відеоінтерв’ю дав свою оцінку тому, що відбувається між Росією та Україною. За його словами, прагнення України бути ближче до Європи є цілком логічним, а бойовик Моторолла аж ніяк не міг влаштувати Іловайського котла без допомоги професійних військових Генштабу РФ.

Кожухов Михайло — російський журналіст, телеведучий.

В 19851989 роках працював власним кореспондентом «Комсомольской правды» в Афганістані, нагороджений орденом«Червоної зірки». В 19891994 роках працював в газеті «Известия» власним кореспондентом в Південній Америці.

З 1996 року Михайло Кожухов працював в телекомпанії «ВИД», був співавтором і ведучим ток-шоу «Сделай шаг», яке виходило на телеканалі «ТВ-6» (зараз ТВС). За підсумками 1996 року ця передача названа найкращою програмою року телекомпанії.

Потім Михайло був запрошений в Кремль на посаду прес-секретаря прем’єр-міністра Володимира Путіна. Згодом з’явився на Першому каналі в чотирьох випусках програми про країни СНД «Верные друзья». Автор книги «Над Кабулом чужие звезды». Ведучий програми «В поисках приключений».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+