Слухати

Російський ведучий розуміє українців, які бачать Європу і не прагнуть до РФ

09 травня 2016 - 18:05 1247
За словами Михайла Кожухова, прагнення України бути ближче до Європи є цілком логічним

Популярний російський телеведучий, автор програми в «В поисках приключений» Михайло Кожухов у відеоінтерв’ю дав свою оцінку тому, що відбувається між Росією та Україною. За його словами, прагнення України бути ближче до Європи є цілком логічним, а бойовик Моторолла аж ніяк не міг влаштувати Іловайського котла без допомоги професійних військових Генштабу РФ.

Кожухов Михайло — російський журналіст, телеведучий.

В 19851989 роках працював власним кореспондентом «Комсомольской правды» в Афганістані, нагороджений орденом«Червоної зірки». В 19891994 роках працював в газеті «Известия» власним кореспондентом в Південній Америці.

З 1996 року Михайло Кожухов працював в телекомпанії «ВИД», був співавтором і ведучим ток-шоу «Сделай шаг», яке виходило на телеканалі «ТВ-6» (зараз ТВС). За підсумками 1996 року ця передача названа найкращою програмою року телекомпанії.

Потім Михайло був запрошений в Кремль на посаду прес-секретаря прем’єр-міністра Володимира Путіна. Згодом з’явився на Першому каналі в чотирьох випусках програми про країни СНД «Верные друзья». Автор книги «Над Кабулом чужие звезды». Ведучий програми «В поисках приключений».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+