Слухати

У Харкові під час покладання квітів до Меморіалу Слави відбулися зіткнення

09 травня 2016 - 11:50
У Харкові вранці 9 травня під час покладання квітів до Меморіалу Слави відбулися зіткнення між учасниками заходу
У Харкові під час покладання квітів до Меморіалу Слави відбулися зіткнення / Новини на Громадському радіо

Колона учасників покладання формувалася з декількох частин. Наприкінці ходи стали люди з червоними прапорами. На деяких з цих людей були прикріплені георгіївські стрічки, повідомляє УНІАН.

 У цій частині колони був депутат Харківської міськради Андрій Лесик. Перша бійка сталася між проукраїнські налаштованою молоддю і депутатом, на якому активісти побачили георгіївську стрічку. Після відбувся ще ряд сутичок.

В результаті, проукраїнські налаштовану молодь відтіснили від Меморіалу, після чого учасники покладання почали скандувати «З Днем Перемоги!». До пам’ятника почали стягувати поліцейські підрозділи.

Відео сутички на своїй ФБ-сторінці опублікував харківський журналіст В’ячеслав Мавричев.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+