Слухати

Адвокат Савченко пропонує написати їй привітання на його сторінці / Новини на Громадському радіо

Адвокат Савченко пропонує написати їй привітання на його сторінці

10 травня 2016 - 13:00
Адвокат Марк Фейгін пропонує написати їй побажання та слова підтримки просто на його сторінці у Facebook

11 травня у засудженої українки та народної депутатки Надії Савченко буде день народження. Адвокат Марк Фейгін пропонує написати їй побажання та слова підтримки просто на його сторінці у Facebook.

«Завтра буду поздравлять Надежду Савченко с днём рождения в тюрьме. Самое время собрать ей заочные пожелания от друзей. Пишите здесь, я распечатаю и передам», — написав Марк Фейгін. 

Савченко виплатила штраф на вимогу російського суду, хоч і вважає її незаконною. Надія Савченко дала українській і російській владі час до червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+