Слухати

Депутатам, які прогулюють засідання ВР, не видаватимуть зарплату

10 травня 2016 - 15:14
Він зазначив, що пропонуватиме для вирішення проблеми з прогулами «ряд заходів», зокрема — індивідуальні бесіди і штрафи
Депутатам, які прогулюють засідання ВР, не видаватимуть зарплату / Новини на Громадському радіо

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вже підписав розпорядження про зняття заробітної плати з народних депутатів, які не відвідують пленарні засідання.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України. 

Голова Верховної Ради повідомив про підписане ним розпорядження про зняття заробітної плати з народних депутатів, які відсутні на пленарних засіданнях.

«Зняття заробітної плати, про яке я вже підписав розпорядження, важливий елемент. Також важливий елемент і озвучення тих депутатів, які не є на робочі місцях. І я буду просити, щоб «Голос України» публікував дані реєстрації», — повідомив Парубій на брифінгу у вівторок в Києві.

А.Парубій зазначив, що він звернувся до голів комітетів та фракцій з проханням допомогти забезпечити присутність народних депутатів у сесійному залі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+