Слухати

Госпітальєр Яна Зінкевич: я чекаю на дитину

10 травня 2016 - 15:15
Волонтерка Яна Зінкевич, яка пройшла курс лікування після перелама хребта внаслідок ДТП, повідомила на прес-конференції, що чекає на дитину
Госпітальєр Яна Зінкевич: я чекаю на дитину / Новини на Громадському радіо

yana_0.jpg

Яна Зінкевич // «Громадське радіо»
Яна Зінкевич
«Громадське радіо»

Про це вона повідомила під час прес-конференції, повідомляє агенція УНН.

Орієнтовний строк вагітності близько чотирьох місяців. 5 грудня 2015 року Яна Зінкевич потрапила у ДТП неподалік Дніпропетровська.

Внаслідок аварії вона лишається прикутою до інвалідного крісла.

«Звичайно, я дуже хотіла мати дитину, але після того, як потрапила в аварію, майже вже не вірила в це. Але трапилося диво», — розповіла Яна Зінкевич.

За її словами, народжувати вона буде восени і лікарі вже попередили її про те, що пологи будуть надскладні. Але Яна готова до цього, аби подарувати життя своїй майбутній дитині.

«Яна вже двічі довела, що неможливого не існує. Нещодавно вона повернулася з реабілітації в Ізраїлі і зробила перші самостійні кроки на рідній українській землі. Тепер нове диво — вона дізналася про свою вагітність», — розповів екс-радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман.

Де буде народжувати Яна Зінкевич, наразі невідомо. 

Її успішно прооперували в Ізраїлі, після чого Яна повернулася до Дніпропетровська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+