Слухати

Оперний співак у Антарктиді злякав пінгвінів піснею — відео

10 травня 2016 - 16:13
Жоден пінгвін не постраждав при створенні цього відео!, — зазначається в описі фрагменту, розміщеному на каналі співака
Оперний співак у Антарктиді злякав пінгвінів піснею — відео / Новини на Громадському радіо

Британський оперний співак Нік Аллен під час подорожі до Антарктиди заспівав для пінгвінів відому пісню «“O sole mio», чим розлякав сплячих пінгвінів. Вони прокинулися і почали масово тікати від оперного співака. 

«Оперний співак Нік Аллен дає імпровізований виступ в Антарктиді незвичайної аудиторії. Жоден пінгвін не постраждав при створенні цього відео!», — зазначається в описі відео, розміщеного на каналі співака. 

Пісня «’O sole mio» (неаполіт. Моє сонце) — неаполітанська пісня, написана 1898 року. Автори — Едуардо ді Капуа (музика) й Джованні Капурро (слова). Пісня також була перекладена різними мовами й відома з різними назвами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+