Слухати

Плотницький проти поліцейської місії ОБСЄ в «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Плотницький проти поліцейської місії ОБСЄ в «ЛНР»

10 травня 2016 - 20:48
На думку ватажка невизнаної «республіки», «міркування про можливість поліцейської місії безглузде, в тому числі, тому, що у європейців відсутнє бажання і можливість цю місію узгоджувати»

«Президенту Порошенко і його команді необхідно якомога швидше і назавжди забути про думки, що Луганська Народна Республіка погодиться на введення поліцейської місії на свою територію для нібито забезпечення безпеки під час проведення місцевих виборів», — наводить слова Ігоря Плотницького місцевий інтернет-ресурс Луганськінформцентр.

Нагадаємо, вчора на параді до Дня Перемоги у Луганську Плотницький заявив про намір «повернути» північні райони Луганщини до складу «ЛНР».

Зазначимо, що  «референдум» у 2014 році відбувся не у всіх районах області. Зокрема, у Марківському, Міловському, Троїцькому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+