Слухати

Посадовцю державної шахти загрожує 5 років ув’язнення за співпрацю з «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Посадовцю державної шахти загрожує 5 років ув'язнення за співпрацю з «ДНР»

10 травня 2016 - 14:39
Шахта «Південнодонбаська №3 імені М.С.Сургая», на якій працював підозрюваний з листопада 2014 листопада офіційно припинила свою роботу, оскільки опинилась на підконтрольній бойовикам території

Відповідний наказ надійшов від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, повідомляє прокуратура Донецької області.

Але у грудні 2014 року за розпорядженням цього співробітника шахти на одну із збагачувальних фабрик Донецької області було відправлено 25 вагонів вугілля загальною вагою понад півтори тисячі тон. Вартість цього вугілля становила понад мільйон гривень. Кошти за це вугілля незаконно передано у розпорядження підконтрольному  так званому «Міністерству вугілля «ДНР» підприємству».  

Таким чином, державі завдано матеріальної шкоди на вказану суму.  А за незаконне відвантаження вугілля посадовій особі державної шахти «Шахта «Південнодонбаська №3 імені  М.С.Сургая» загрожує до 5 років позбавлення волі.


 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+