Слухати

Працівниця міністерства фінансів пішла в АТО заступницею командира — відео

10 травня 2016 - 12:48
Про це стало відомо з інтерв'ю, опублікованого на каналі "Військового телебачення"
Працівниця міністерства фінансів пішла в АТО заступницею командира — відео / Новини на Громадському радіо

В назві відео зазначається, що Оксана Петрівна є заступницею комбата в зоні АТО. За її словами, вона призвана по мобілізації в першу хвилю.

«Один з командирів погодився мене взяти як свого заступника. Я працівник міністерства фінансів України пішла на фронт. В мене немає ніяких проблем, хороша сім’я. Є гроші, сім’я, житло. Але зараз така ситуація, що я вважаю, що можу допомогти тут більше», — зазначає на камеру заступниця комбата.

«Треба розуміти одне: тут немає душової кабінки, санвузлів. Не треба тут нити. Не можна вимагати до себе якогось інакшого поводження, тому що ти жінка», — розповідає Оксана Петрівна.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+