Слухати

Проукраїнський росіянин пішки дійшов до кордону України і попросив притулку / Новини на Громадському радіо

Проукраїнський росіянин пішки дійшов до кордону України і попросив притулку

10 травня 2016 - 11:51
До представників Держприкордонслужби України звернувся громадянин Росії, який попросив для себе політичного притулку на території України, повідомляє прес-служба прикордонників

В пункті пропуску «Велика Писарівка», що на Сумщині, до представників Держприкордонслужби України звернувся громадянин Росії, який попросив для себе політичного притулку на території України, повідомляє прес-служба прикордонників.

Чоловік прямував в Україну пішки та пред’явив для контролю внутрішній паспорт громадянина Росії. Крім того він відразу заявив, що хоче набути статус біженця у зв’язку із переслідуванням його на території Росії.

«Під час фільтраційних заходів, які проводилися спільно зі співробітниками СБУ, було встановлено, що даний громадянин брав активну участь у заходах щодо підтримки України, а саме мітингах та інших політичних заходах. Росіянин повідомив, що за це він неодноразово затримувався співробітниками правоохоронних органів Росії, з боку яких також піддавався фізичному впливу», — заявляють у прес-службі.

Наразі чоловіка направлено до підрозділу міграційної служби.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що суддя РФ оштрафувала на 20 000 рублів активістів, які підтримали Савченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+