Слухати

Проукраїнський росіянин пішки дійшов до кордону України і попросив притулку

10 травня 2016 - 11:51 121
До представників Держприкордонслужби України звернувся громадянин Росії, який попросив для себе політичного притулку на території України, повідомляє прес-служба прикордонників

В пункті пропуску «Велика Писарівка», що на Сумщині, до представників Держприкордонслужби України звернувся громадянин Росії, який попросив для себе політичного притулку на території України, повідомляє прес-служба прикордонників.

Чоловік прямував в Україну пішки та пред’явив для контролю внутрішній паспорт громадянина Росії. Крім того він відразу заявив, що хоче набути статус біженця у зв’язку із переслідуванням його на території Росії.

«Під час фільтраційних заходів, які проводилися спільно зі співробітниками СБУ, було встановлено, що даний громадянин брав активну участь у заходах щодо підтримки України, а саме мітингах та інших політичних заходах. Росіянин повідомив, що за це він неодноразово затримувався співробітниками правоохоронних органів Росії, з боку яких також піддавався фізичному впливу», — заявляють у прес-службі.

Наразі чоловіка направлено до підрозділу міграційної служби.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що суддя РФ оштрафувала на 20 000 рублів активістів, які підтримали Савченко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+