Слухати

Табір реабілітації на Київщині прийняв з-під обстрілів 2000 дітей — відео

10 травня 2016 - 16:48
За два роки існування табір прийняв більше 2000 дітей, які потребують реабілітації: діти з сімей переселенців і сімей, які проживають в зоні конфлікту, дітей з сімей військовослужбовців
Табір реабілітації на Київщині прийняв з-під обстрілів 2000 дітей — відео / Новини на Громадському радіо

Волонтер Євген Каплін опублікував документальний репортаж з табору психологічної реабілітації для дітей переселенців, а також дітей військових. 

Табір «Лісова застава» на Київщині почав свою роботу в 2014 році. За два роки існування він прийняв більше 2000 дітей, які потребують реабілітації: діти з сімей переселенців і сімей, які проживають в зоні конфлікту, дітей з сімей військовослужбовців.

«84 дитини і молодих людини з Мар’їнського та Ясинуватського районів Донецької області відвідали табір в 2016 році за підтримки команди Гуманітарної місії «Проліска»«, — зазначається на каналі волонтера.

Як свідчать волонтери на відео, дітей вони вивозять з підвалів та обстрілів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+