Слухати

У харківській школі прорвало трубу: б’є фонтан у шість поверхів — відео

10 травня 2016 - 15:27
"Під двором школи №5 проходить магістральний трубопровід ХТС. Його і прорвало", — написав на своїй сторінці директор Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради
У харківській школі прорвало трубу: б’є фонтан у шість поверхів — відео / Новини на Громадському радіо

Відео опубліковане на каналі Олександра Сокола.

«Пояснюю природу фонтану, якщо кому цікаво. Під двором школи №5 проходить магістральний трубопровід ХТС. Його і прорвало. Зараз викликані аварійні бригади, які будуть усувати прорив. Заняття в школі проводяться, дітей у двір не пускають», — написав на своїй сторінці директор Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+