Слухати

У Краматорську замінять водопровід, якому понад 30 років

10 травня 2016 - 20:10
Стан сталевого трубопроводу Ф 500 мм, що забезпечує питною водою мікрорайон Лазурний і селище Біленьке, визнано аварійним
У Краматорську замінять водопровід, якому понад 30 років / Новини на Громадському радіо

10 травня 2016 тут  були розпочаті роботи по заміні водоводу протяжністю 150 метрів, йдеться на сайті «Краматорського водоканалу».

Труби Ф 200 з полімерних матеріалів для заміни трубопроводу надала у якості гуманітарної допомоги міжнародна організація ЮНІСЕФ.

Зазначається, що цей ремонт дасть можливість забезпечити жителів мікрорайону Лазурний і сіл Біленьке стабільним і якісним водопостачанням, також дозволить знизити кількість аварійних ситуацій на водопровідних мережах. На підприємстві підкреслили, що заміни труб на цій ділянці не було понад 30 років.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+