Слухати

У Криму Поклонська на 9 травня обіймалася з дітьми перехожих

10 травня 2016 - 10:44
9 травня 2016 р. у Сімферополі також пройшла акція «Безсмертний полк»
У Криму Поклонська на 9 травня обіймалася з дітьми перехожих / Новини на Громадському радіо

Таке відео з’явилося на каналі так званого прокурора Криму.

«9 травня 2016 р. «прокурор Республіки Крим» Наталія Поклонська взяла участь в патріотичній акції «Безсмертний полк» в м. Сімферополі. У колоні «Безсмертний полк» пройшли близько 300 працівників «прокуратури Республіки Крим» з портретами своїх рідних і близьких — ветеранів Великої Вітчизняної війни»,  — зазначається під відео.
 

Наталія Поклонська — українська і російська юристка, головна «прокурорка» невизнаної влади Криму з 25 березня 2014 року.

Органи МВС України оголосили її в розшук за статею 109 ч. 1 Кримінального кодексу України — «дії, початі з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про здійснення таких дій».

Народилася 18 березня 1980 в селищі Михайлівка Ворошиловградської області (нині Луганська область України). У 1990 разом з батьками переїхала до Криму, до міста Євпаторія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+