Слухати

З’явилась карта проживання переселенців з Криму та Донбасу в Україні / Новини на Громадському радіо

З'явилась карта проживання переселенців з Криму та Донбасу в Україні

10 травня 2016 - 22:55
Станом на початок травня в Україні було зареєстровано 1,783 млн тимчасово переміщених осіб — людей, які виїхали з Криму і непідконтрольних частин Донецької і Луганської областей

Такі дані наводить Міністерство соціальної політики України.

17 996-1_uk_large.png

Грошова допомога переселенцям від держави // slovoidilo.ua
Грошова допомога переселенцям від держави
slovoidilo.ua

Серед цих людей 762,822  тис. сімей отримують допомогу від держави, хоча звернулися за цією допомогою більше — 816,021  сімей. Всього на допомогу внутрішньо переміщеним особам з початку поточного року виділено з бюджету приблизно 1,165  млрд гривень, йдеться на сайті slovoidilo.ua.

Регіонами, які взяли найбільше переселенців, стали Донецька, Луганська, Харківська області та Київ. Також багато людей, які покинули тимчасово непідконтрольні території, оселилося в Запорізькій, Дніпропетровській та Київській областях.

17 996-2_uk_origin.png

Мапа переселенців з непідконтрольних територій // slovoidilo.ua
Мапа переселенців з непідконтрольних територій
slovoidilo.ua

Часто внутрішньо переміщені особи стикаються зі стресом і важкими переживаннями. Як самим собі допомогти, і знайти підтримку серед співчутливих людей, «Громадському радіо» розказала психоаналітик Лариса Волошина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+