Слухати

12 травня оголосять вирок блогеру Руслану Коцабі

11 травня 2016 - 21:35
Про це заявила суддя Івано-Франківського міського суду. Руслан Коцаба закликав до ухиляння від мобілізації і через це його звинувачено у державній зраді
12 травня оголосять вирок блогеру Руслану Коцабі / Новини на Громадському радіо

Як повідомляє кореспондент ВВС Україна, суддя Івано-Франківського міського суду Олеся Зеленко повідомила на судовому засіданні, що вирок Руслану Коцабі оголосять у четвер, 12 травня. 

Обвинувачення просить суди ув’язнити блогера на 13 років і конфіскувати майно.

Прокурори вважають, що 49-річний Коцаба вчинив державну зраду й перешкоджав діяльності армії. Сам підсудний та його адвокати категорично це заперечують.

Кримінальне провадження щодо Коцаби було відкрито в лютому 2015 року, після того, як він ініціював акцію під назвою «Я проти мобілізації». Коцаба оприлюднив в Інтернеті відеоролик, в якому закликав українців не захищати Батьківщину.

Правозахисна організація Amnesty International визнала Руслана Коцабу в’язнем совісті.

Раніше на захист Коцаби  висловилась журналістська профспілка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+