Слухати

Арсен Аваков повідомив про відставку Еки Згуладзе

11 травня 2016 - 13:57
За його словами, Згуладзе також прийняла пропозицію продовжити роботи в команді міністерства як глава групи радників
Арсен Аваков повідомив про відставку Еки Згуладзе / Новини на Громадському радіо

Ека Згуладзе йде у відставку з поста першого заступника міністра внутрішніх справ . Таку інформацію опублікував на своїй твіттері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, Згуладзе також прийняла пропозицію продовжити роботи в команді міністерства як глава групи радників. Міністр пише, що Згуладзе незабаром зробить відповідну заяву. При цьому секретар Еки Згуладзе в коментарі «Громадському радіо» повідомила, що заступник міністра зараз за межами України, і про відставку своєї начальниці вона нічого не знає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+