Слухати

Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів / Новини на Громадському радіо

Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів

11 травня 2016 - 12:05
На питання про зв'язок з сайтом "Миротворець" Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку

Народний депутат і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що не порушував Закон України про інформацію, анонсуючи публікацію персональних даних журналістів, які отримали акредитацію в самопроголошеній «ДНР». У коментарі «Громадському радіо» він зазначив, що персональні дані журналістів опублікував сайт «Миротворець», а в його пості в соцмережі є тільки дані співробітників так званого міністерства інформації бойовиків.

«Я опубликовал данные о составе так называемого министерства, о чем не жалею. Данные журналистов опубликовала группа «Миротворец», группа анонимных граждан, патриотов Украины», — відповів Геращенко.

При цьому на питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

У той же час журналісти провідних іноземних та зарубіжних ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.
Журналісти підкреслили, що акредитація значить і ніколи не означала співпрацю журналістів з будь-якою стороною конфлікту, а є формою захисту і безпеки репортера.

Підписанти додали, що після публікації цих даних журналістам «почали дзвонити і писати з погрозами, а від деяких українських політиків вже прозвучали заклики вважати цих журналістів «ворогами України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+