Слухати

У «ДНР» створили понад 1000 фейкових акаунтів, — Геращенко

11 травня 2016 - 14:24
Для того, щоб впливати на свідомість громадян і не давати їм чути слово правди в соціальних мережах було створено понад тисячі фейкових акаунтів
У «ДНР» створили понад 1000 фейкових акаунтів, — Геращенко / Новини на Громадському радіо

У результаті злому інформаційних баз так званих «ЛНР» / «ДНР» отримані унікальні документальні свідчення створення найпотужнішої пропагандистської машини, про це написав нардеп Антон Геращенко на своїй сторінці в соцмережі.

«Для того, щоб впливати на свідомість громадян і не давати їм чути слово правди в соціальних мережах, тільки в «ДНР« створено понад 1000 фейкових акаунтів», — заявив Антон Геращенко. 

За його словами, більше незручностей і проблем, судячи зі звіту, їм там доставляють українські сайти «Острів» і «Наш Край».

Антон Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів. На питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

Раніше ми повідомляли, що журналісти провідних іноземних та українських ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+