Слухати

Українські розвідники виклали відео з безпілотників над Донецьком 9 травня

11 травня 2016 - 16:09
За словами аеророзвідників, тексти, написані на листівках, викликали хвилю обурень та образ з боку жителів підконтрольних бойовикам територій
Українські розвідники виклали відео з безпілотників над Донецьком 9 травня / Новини на Громадському радіо

Саме на 9 травня, безпілотниками фонду «Сестри перемоги» над Донецьком було розкидано майже 3000 патріотичних листівок. Своєрідні патріотичні промолітаки планують розповсюдити ще 70 000 листівок, про це повідомляється у соцмережі. 

Керівник аеророзвідки фонду «Сестри перемоги», Олексій Бережко, так прокоментував подію:

«Майже місяць у 2015 році наші хлопці проходили навчання у аеророзвідці полку «Дніпро-1». Саме завдяки спеціалістам та конструкторам підрозділу, наші 12 представників фонду вміють вправно керувати безпілотними літальними апаратами. Крім того, дякуємо хлопцям за доброту, адже ми замовляли 6 штук у бюро DE VIRO, але купили лише чотири. Два безпілотника нам подарували просто так».

За словами аеророзвідників, тексти, написані на листівках, викликали хвилю обурень та образ з боку жителів підконтрольних бойовикам територій. І це не дивно, адже варіації «Донецьк — це Україна!», «Перемогли фашистів — переможемо й рашистів!», «Повернемо український Донецьк — місто-трудівник!», «Захарченко злодій!» були розкидані над Донецьком, де в цей час вітали жителів республік керівники терористичних «ДНР» і «ЛНР». За таку поведінку безпілотники були збиті з курсу за допомогою комплексів РЕБ і зенітних установок. Проте, мета була досягнута.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+