Слухати

В зоні АТО відкрили оновлений міст між Донецькою та Луганською областями

11 травня 2016 - 12:49
Будівельні роботи повністю профінансовані за рахунок обласного бюджету – 5,7 млн грн
В зоні АТО відкрили оновлений міст між Донецькою та Луганською областями / Новини на Громадському радіо

У вівторок після завершення капітального ремонту на Донбасі відкрили 85-метровий міст через річку Жеребець. Про це на своїй сторінці повідомив голова області Павло Жебрівський.

«Безпечне сполучення між Донецькою та Луганською областю. Будівельні роботи повністю профінансовані за рахунок обласного бюджету – 5,7 млн. грн. Звичайно, військові дії позначились на стані споруди – збільшилось транспортне навантаження. Але факт, що за останні 50 років обласна влада вперше виділила кошти на ремонт даного мосту: підвищено вантажопідйомність, а для зручності пішоходів відведені окремі доріжки», – зазначив він.

За його словами, восени будуть відкривати на Донеччині ще три мости.

«Експертизи та проектно-кошторисні документи по зруйнованих об’єктах в Семенівці, Закітному та через річку Суха Плотва на горлівському напрямку вже готові. По завершенню тендерних процедур очікуємо старт ремонтних робіт», – додає голова Донеччини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+