Слухати

Журналісти, які постраждали від «Миротворця», писатимуть заяву до органів

11 травня 2016 - 17:07
Про це "Громадському радіо" розповіла кореспондент німецьких видань Die Tageszeitung і Deutsche Welle Анастасія Магазова
Журналісти, які постраждали від «Миротворця», писатимуть заяву до органів / Новини на Громадському радіо

Журналісти, чиї персональні дані оприлюднив сайт «Миротворець», подадуть скаргу на людей, причетних до публікації, в правоохоронні органи. Про це «Громадському радіо» розповіла кореспондент німецьких видань Die Tageszeitung і Deutsche Welle Анастасія Магазова.

Вона підкреслила — особисто вона ніколи не приховувала, що отримувала акредитацію в так званій «ДНР». Адже акредитація була єдиним способом потрапити на непідконтрольні Україні території і розповісти про те, що там відбувається.

Нагадаємо, вчора сайт Миротворець опублікував дані 4000 українських та іноземних журналістів, які отримали акредитацію в так званій «ДНР», перед цим «злив» проанонсував нардеп Антон Геращенко. 

Антон Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів. На питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

Раніше ми повідомляли, що журналісти провідних іноземних та українських ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.

Думки журналістів з цього приводу розділилися на два табори. Одні, зокрема журналіст Віталій Портніков, підтримують публікацію персональних даних акредитованих в «ДНР» журналістів.

Інші категорично проти таких дій. Зокрема журналістка «ГРомадського телебачення Анастасія Станко, яка намагалася донести свою позицію Антону Геращенку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+