Слухати

БПП поновила Кононенка на посаду першого заступника голови фракції

12 травня 2016 - 10:29
Про це написала Лариса Сарган, прес-секретар голови фракції БПП Юрія Луценка
БПП поновила Кононенка на посаду першого заступника голови фракції / Новини на Громадському радіо

Фракція БПП на ранковому засіданні абсолютною більшістю поновила Ігоря Кононенка на посаді першого заступника голови фракції. Про це написала Лариса Сарган, прес-секретар голови фракції БПП Юрія Луценка. 

За її словами, підстава — відповідь Генпрокуратури.

13 173 818_1 058 689 754 204 548_7 592 802 041 221 865 299_n.jpg

Лист прокуратури // Facebook Лариси Сарган
Лист прокуратури
Facebook Лариси Сарган

 

Раніше перший заступник голови фракції партії «Блок Петра Порошенка» заявив про зняття з себе повноважень на період розслідування заяви, яку оприлюднив Айварас Абромавичус.

До того міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус подав заяву про відставку і зробив жорстку заяву щодо  Ігоря Кононенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+