Слухати

Київський проект літака на Марс лідирує у конкурсі глядацьких симпатій NASA

12 травня 2016 - 09:44
Голосування за приз глядацьких симпатій буде тривати ще 3 дні. Можна віддавати один голос в день
Київський проект літака на Марс лідирує у конкурсі глядацьких симпатій NASA / Новини на Громадському радіо

У конкурсі глядацьких симпатій NASA Space Apps Challenge 2016 лідирує літак українського виробництва. Проект марсіанського літака MarsHopper розробила команда з Києва. Тепер вона змагається за приз глядачів цього міжнародного змагання. В даний час MarsHopper займає перше місце. Друге посідає літак команди з Македонії. 

«MarsHopper — це літак для дослідження полюсів Марса і найближчих регіонів», — пояснюють автори проекту.

Для польотів він використовує сухий лід, який покриває поверхню на полюсах Червоної планети. Він збирає його під час посадок і за допомогою радіоізотопного термоелектричного генератора (РІТЕГ) перетворює в газ. Швидке звільнення енергії створює реактивну тягу. Літак переміщається від посадки до посадки, рухаючись «стрибками», за що його і прозвали «стрибун» (Hopper).

«Конкурс NASA Space Apps Challenge проходив з 22 по 24 квітня в Україні та ще 170 країнах світу. В Україні змагання проводилося вперше.

Голосування за приз глядацьких симпатій буде тривати ще 3 дні. Можна віддавати за винахід один голос в день. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+