Слухати

Німеччина виділила мільйон євро на реабілітацію дітей-переселенців / Новини на Громадському радіо

Німеччина виділила мільйон євро на реабілітацію дітей-переселенців

12 травня 2016 - 19:44
Благодійний фонд ChildFund Deutschland починає черговий проект в Україні, розрахований на чотири роки

На підтримку проекту Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини виділив один мільйон євро. У його рамках планується організація реабілітаційних центрів для дітей, які постраждали від війни і місцевих дітей з незахищених верств населення, повідомляє «Донбасс-SOS».

Такі центри відкриються в Одесі, Харкові, Краматорську та Сєвєродонецьку. Щомісяця в кожному з них реабілітацію проходитимуть 30 дітей.

Згодом для них планується організовувати поїздки в інші регіони України. Там до групи приєднуватимуться діти з місцевого населення.

ChildFund Deutschland планує реабілітувати таким чином 1800 дітей. Для більшого охоплення при центрах будуть створені мобільні реабілітаційні групи. Педагог, психолог і тренер раз на тиждень будуть відвідувати села і міста в радіусі 60-100 кілометрів для підтримки дітей-переселенців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+