Слухати

Переселенці з інвалідністю матимуть можливість започаткувати власну справу

12 травня 2016 - 19:25 63
Національна Асамблея інвалідів України оголосила конкурс на отримання міні-грантів для відкриття власної справи для переселенців з інвалідністю

Проект реалізовуватиметься у Києві та чотирьох областях України: Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Львівській, повідомляє vgoru.org.

До участі у даному конкурсі запрошуються підприємства та організації всіх форм власності, в тому числі підприємства громадських організацій людей з інвалідністю, фізичні особи-підприємці з числа цільової групи проекту, люди з інвалідністю з числа цільової групи проекту, які у зв’язку з національними або релігійними поглядами/нормами не можуть займатися підприємницькою діяльністю.

Загальний бюджет конкурсу складає 50 тисяч доларів США. Свої проектні пропозиції необхідно надсилати українською мовою в електронному вигляді на адресу: [email protected]naiu.org.ua з поміткою «Конкурс міні-грантів», або поштою на адресу: вулиця Рейтарська,8/5 А, місто Київ, 01030 з поміткою «Конкурс міні-грантів».

Ознайомитися із подробицями проекту, а також з Положенням про конкурс міні-грантів та формою заявки по проекту для фізичних осіб можна на сайті naiu.org.ua.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+