Слухати

Правозахисники розповіли, куди звертатись постраждалим на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Правозахисники розповіли, куди звертатись постраждалим на Донбасі

12 травня 2016 - 19:10
Центр документування Української Гельсинської спілки з прав людини збирає інформацію про порушення прав людини на Сході України

Центр документування пропонує документування порушень для бази даних, що дозволяє знайти свідків і ідентифікувати злочинців; безкоштовні юридичні консультації та правову допомогу, включаючи юридичний супровід справ в суді; можливість зафіксувати показання про отримані втрати і збитки в 29 громадських приймалень УГСПЛ, які працюють в 24-х областях України; адвокація окремих справ на рівні вищих державних органів влади і міжнародних організацій.

Телефонувати можна за номером +38 099 07 62 999, або написати листа на адресу [email protected]

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+