Слухати

Прокуратура Києва порушила справу за фактом оприлюднення даних журналістів

12 травня 2016 - 09:26
За фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів шляхом оприлюднення їх персональних даних розпочато кримінальне провадження
Прокуратура Києва порушила справу за фактом оприлюднення даних журналістів / Новини на Громадському радіо

Прокуратурою міста Києва відреагувала на повідомлення у засобах масової інформації щодо оприлюднення в мережі Інтернет персональних даних журналістів.

«За цим фактом 11.05.2016 прокуратурою міста Києва до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Проведення досудового розслідування доручено Головному управлінню Національної поліції у м. Києві. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура міста Києва», — зазначає прес-служба прокуратури

Раніше «Громадське радіо» передавало, що журналісти, які постраждали від «Миротворця», писатимуть заяву до органів.

Нагадаємо,  сайт «Миротворець» опублікував дані 4000 українських та іноземних журналістів, які отримали акредитацію в так званій «ДНР», перед цим «злив» проанонсував нардеп Антон Геращенко. Антон Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів. На питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

Раніше ми повідомляли, що журналісти провідних іноземних та українських ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.

Сьогодні Антон Геращенко розпочав нову дискусію на захист своєї позиції. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+