Слухати

Що робити, якщо ваше житло у Луганську опечатали?

12 травня 2016 - 15:27
У Луганську опечатують порожні квартири. Як зазначають користувачі соціальних мереж, в основному це робиться на прохання сусідів або за списками комунальних підприємств
Що робити, якщо ваше житло у Луганську опечатали? / Новини на Громадському радіо

Їхні співробітники ходять по домівках і перевіряють тих, хто давно не сплачував комунальні послуги, опитують сусідів.

Для того щоб зняти опечатування, потрібно підтвердити право власності в ЖК і пройти перереєстрацію, зазначають користувачі соцмереж.

 

Це оголошення викликало обговорення в спільноті: є емоційні пости, є і ті, автори яких намагаються логічно пояснити неможливість описаних дій.

kvartyra1.png

Дехто вважає, що опечатані квартири роздаються «своїм» // vk.com
Дехто вважає, що опечатані квартири роздаються «своїм»
vk.com

kvartyra2.png

Є ствердженні, що про переоформлення нерухомості в «ЛНР» не може бути і мови // vk.com
Є ствердженні, що про переоформлення нерухомості в «ЛНР» не може бути і мови
vk.com

kvartyra3.png

Також користувачі зазначають, що інколи відкриття квартири — необхідна міра  // vk.com
Також користувачі зазначають, що інколи відкриття квартири — необхідна міра
vk.com

Нагадаємо,  у січні 2016 року в «ЛНР» оголосили про початок звірки документів на нерухомість. Це стосується нерухомості, яка зареєстрована після 31 грудня 2012 року. Зазначалось, що це робиться для захисту прав громадян на нерухомість. Про це повідомило місцеве видання «Исток».

Нещодавно в «ЛНР» заявили про неприпустимість оформлення своїх прав на нерухомість (відчуження, спадок, за рішенням суду та інше) на території України. «Зазначені дії громадян і юридичних осіб можуть привести їх до проблем майнового характеру», — відзначили у «Міністерстві юстиції «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+