Слухати

У Лондоні представлять історії переселенців з Донбасу / Новини на Громадському радіо

У Лондоні представлять історії переселенців з Донбасу

12 травня 2016 - 16:18
Історії тимчасово переміщених осіб з Криму і Донбасу були представлені в столиці Англії

Фотовиставка історій переселенців з Криму і Донбасу відкрилася в столиці Англії. Жителі Лондона і туристи зможуть прочитати історії переселенців на стендах поруч з фотографіями. Виставка розташувалася в парку Крайстчерч Гарденс, своєрідному лондонському ботанічному саду, пише qha.com.ua.

bef5782c1d8af038ae815e4465d79f7d.jpg

Англійці матимуть змогу дізнатись історії українських переселенців // Facebook Ukrainian Events London
Англійці матимуть змогу дізнатись історії українських переселенців
Facebook Ukrainian Events London

Незважаючи на дощ, англійці і українці, які проживають в Лондоні зібралися, щоб побачити експозицію «Displaced». Фотовиставка розповідає історії 12 переселенців, які змушені були покинути рідну домівку в Криму або на Донбасі через агресію Російської Федерації.

Цей захід в столиці Англії представив міністр з питань міжнародного розвитку Великобританії Десмонд Свейн, який вже брав участь у відкритті аналогічної виставки на Софійській площі в Києві 12 листопада 2015 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+