Слухати

Янукович: «Ніхто не давав наказів силою розганяти Майдан і застосовувати зброю» / Новини на Громадському радіо

Янукович: «Ніхто не давав наказів силою розганяти Майдан і застосовувати зброю»

12 травня 2016 - 20:25
Клопотання про допит заявили адвокати екс-беркутівців, обвинувачених у розстрілі 48 евромайданівців

Святошинський районний суд вирішив допитати екс-президента Віктора Януковича у справі п’ятьох колишніх беркутівців, обвинувачених у розстрілі 48 активістів євромайдан, за допомогою відеоконференцзв’язку.

Про це повідомив головуючий суддя Сергій Дячук, передає «Лівий берег».

В ході підготовчого засідання адвокати екс-беркутівців заявили клопотання про допит Януковича по відеоконференцзв’язку з Москви.

«11 квітня в місті Москва у мене була зустріч з Віктором Федоровичем Януковичем», — повідомив адвокат Олександр Горошинський.

Він розповів, що протягом шести годин проводив опитування Януковича як учасника слідчої дії. Відповідний протокол опитування, підписаний екс-президентом, і відеозапис спілкування з ним адвокат передав суду.

На відео Янукович на тлі українського прапора розповідає своєму адвокатові Владиславу Сердюку та адвокату Горошинському свою версію подій на Майдані.

«Ніхто не давав ніяких наказів силовим шляхом розганяти Майдан і застосовувати вогнепальну зброю», — сказав Янукович.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+