Слухати

Бойовики «ДНР» нагородили 10-річну дівчинку, у якої в «ЛНР» забрали медалі

13 травня 2016 - 10:06
Дівчинку, яка після популярності зазнала переслідувань на території "ЛНР", прийняли в "ДНР"
Бойовики «ДНР» нагородили 10-річну дівчинку, у якої в «ЛНР» забрали медалі / Новини на Громадському радіо

Бойовики «ДНР» нагородили 10-річну дівчинку-«бойовика» Богдану Нещерет, у якої, як стверджують родичі, ватажок так званої «ЛНР» Ігор Плотницький забрав медалі.

9 травня 10-річну дівчинку на території так званої «ДНР« нагородили медаллю «За бойові заслуги Новоросії».

«За Зміцнення боєготовності і морального духу підрозділу нагородити Богдану Нещерет Романівну медаллю «за бойові заслуги Новоросії», — йдеться в наказі бойовиків про нагородження.

Богдана Нещерет стала відома після публікації сепаратистськими сайтами її віршів, присвячених покійному лідеру банди «Призрак» Олексію Мозговому. Після його смерті дівчинка вступила в його бригади бойовиків і отримала позивний «Доця». Незабаром після того, як дівчинка почала набувати все більшої популярності, у неї відібрали «медалі», вручені їй для участі в пропагандистських акціях.  У соцмережах була розповсюджена інформація про те, що в квартирі дівчинки проводили обшук, а саму дівчинку представники «прокуратури» допитували в школі.

У мережі також з’явилося відео, в якому бабуся Богдани звернулася до Плотницького з вимогою відстати від її внучки і знайти собі більш гідну мету.
«Ігор Плотницкий, у вас що, іншої роботи немає, вам зайнятися нічим?», — говорила вона.

Після цього бабуся і онука нібито виїхали за межі підконтрольного бойовикам Луганська. 

Раніше «Громадське радіо» детально розповідало про Богдану, яка служила в бригаді «ЛНР» «Призрак» і фанатіла від Гіркіна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+