Слухати

Лобода, якій праві зірвали концерт, сьогодні почне повертати гроші за квитки

13 травня 2016 - 09:44
В Івано-Франківську активісти зірвали концерт української співачки Світлани Лободи, який повинен був відбутися 12 травня в одному з концерт-холів
Лобода, якій праві зірвали концерт, сьогодні почне повертати гроші за квитки / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Галка». Місцеві активісти «Самооборони», «Правого Сектора» і «Азова» не пустили людей всередину концертного залу. Обласний Координатор «Самооборони» Ярослав Наваляний пояснив журналістам, що Лобода неодноразово виступала в Росії, тому люди не хочуть, щоб вона співала в обласному центрі.

Організатори концерту намагалися якось домовитися з активістами, пропонуючи навіть віддати їм гонорар на потреби АТО. Але ніхто не погодився. З активістами також сварилися люди, які прийшли подивитися концерт. Організатори заявили, що готували спеціальну програму для Івано-Франківська —  мало не половина пісень були українською мовою.

Також, за їхніми словами, хотіли почати концерт з хвилини мовчання на честь загиблих бійців АТО.

Організатори повідомили фанатам, що гроші за квитки почнуть віддавати 13 травня. Світлана Лобода до протестувальників не виходила.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+