Слухати

«Миротворець» оголосив про закриття після жорстких заяв на його адресу

13 травня 2016 - 10:34
В даний час співробітники Центру проводять архівування всієї наявної інформації, яка пізніше буде викладена у відкритий доступ
«Миротворець» оголосив про закриття після жорстких заяв на його адресу / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляється на сайті «Миротворець». Однак, як пресвідчилося «Громадське радіо», незважаючи на заяву, сайт продовжив свою роботу.

«Беручи до уваги реакцію, яку викликала публікація списку журналістів, акредитованих терористичною організацією «ДНР»,  вимоги уповноваженої з прав людини В. Лутковської, а також  стурбованого і занепокоєного Євросоюзу, антиукраїнськи налаштованих журналістів України на чолі з заступником міністра інформаційної політики України Т. Попової, Центр «Миротворець» прийняв непросте рішення про закриття сайту», — зазначається на головній сторінці проекту.

В даний час співробітники Центру проводять архівування всієї наявної інформації, яка пізніше буде викладена у відкритий доступ так, що будь-який бажаючий зміг її завантажити і розгорнути локально на своєму комп’ютері.

xzczxczxc.png

Заява "Миротворця" //
Заява «Миротворця»

«Ми дякуємо силовим відомствам України за те, що вони користувалися нашою системою виявлення проросійських бойовиків, російських шпигунів, тим самим оберігаючи наш мир і спокій, а також всім, хто заради суспільного блага надсилав нам інформацію про сепаратистів, терористів, найманців і інших військових злочинців. Спасибі за те, що ви були з нами і що хворіли всією душею за Україну», — написали активісти.

Нагадаємо, сайт Миротворець опублікував дані 4000 українських та іноземних журналістів, які отримали акредитацію в так званій «ДНР», перед цим «злив» проанонсував нардеп Антон Геращенко. 

Антон Геращенко впевнений, що не порушив закон, анонсуючи злив даних журналістів. На питання про зв’язок з сайтом «Миротворець» Антон Геращенко не відповів і кинув слухавку.

Раніше ми повідомляли, що журналісти провідних іноземних та українських ЗМІ підписалися під заявою про неприпустимість публікації сайтом «Миротворець» персональних даних тих представників ЗМІ, які отримували акредитацію на окупованих територіях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+