Слухати

Підполковник РФ продав обладнання ртутної шахти на Донбасі — розвідка

13 травня 2016 - 12:47
На вилучені кошти він намагається отримати призначення на посаду заступника командира 3 окремої мотострілецької бригади
Підполковник РФ продав обладнання ртутної шахти на Донбасі — розвідка / Новини на Громадському радіо

З огляду на очікування планової заміни для отримання пільг при обчисленні вислуги років, просування по службі офіцери 1 АК (Донецьк) ЗС РФ намагаються “вирішувати питання” щодо їх формального призначення на вищі посади. Про це повідомляє українська розвідка, наголошуючи на тому, що питання намагаються вирішувати шляхом підкупу посадових осіб.

«Напередодні травневих свят, за виручені кошти від продажу на металобрухт обладнання оптової бази “Рондо” (Горлівка, вул.Первомайська 50) та “Шахти 2-бис” колишнього Микитівського ртутного комбінату, підполковник ЗС РФ Олександр Максимов намагається отримати призначення на посаду заступника командира 3 окремої мотострілецької бригади та заручився підтримкою командира бригади генерал-майора Ігоря Тимофєєва, який підписав відповідне клопотання», — зазначається у зведенні розвідки за 13 травня 2016 року. 

timofeev.png

Генерал-майор ЗС РФ ТИМОФЄЄВ Ігор Борисович // ГУР
Генерал-майор ЗС РФ ТИМОФЄЄВ Ігор Борисович
ГУР

Інформація щодо російських військовослужбовців, які підозрюються у скоєнні воєнних злочинів на території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО, у т.ч. з метою розширення “санкційного” списку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+