Слухати

Шкіряк не зміг сказати, у який термін з’явиться заміна «Миротворцю»

13 травня 2016 - 13:06 63
Радник голови МВС Зорян Шкіряк у соцмережі анонсував створення нового сайту замість «Миротворця», але розповісти деталі "Громадському радіо" відмовився

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк анонсує створення нових сайтів замість закритого «Миротворця». Про це Шкіряк написав у соцмережі, а також підтвердив телефоном «Громадському радіо». Він відмовився говорити будь-які деталі про створення нового ресурсу.

«Ви журналісти… вам і дату назвати, і строк. Почнуть відкривати — все побачите, почуєте», — відрізав Зорян Шкіряк телефоном. 

Він не став відповідати на питання, чи буде МВС грати якусь роль в створенні нового ресурсу — поклав трубку.

На сайті «Миротворець» публікується інформація про людей, яких автори сайту вважають причетними до бойовиків на Донбасі. Скандал навколо ресурсу розгорівся після того, як на сайті була опублікована база з персональними даними журналістів, акредитованих в так званій «ДНР».

Сьогодні організатори сайту оголосили про закриття сайту.

У повідомленні на сайті «Миротворець» сказано, що рішення про закриття ресурсу прийнято через «реакції антиукраїнському налаштованих журналістів на чолі з заступником міністра інформаційної політики Тетяною Поповою».

У свою чергу, Тетяна Попова розповіла «Громадському радіо», що вважає, що повністю закривати сайт не потрібно, треба лише прибрати інформацію про журналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+