Слухати

Шкіряк не зміг сказати, у який термін з’явиться заміна «Миротворцю»

13 травня 2016 - 13:06
Радник голови МВС Зорян Шкіряк у соцмережі анонсував створення нового сайту замість «Миротворця», але розповісти деталі "Громадському радіо" відмовився
Шкіряк не зміг сказати, у який термін з’явиться заміна «Миротворцю» / Новини на Громадському радіо

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк анонсує створення нових сайтів замість закритого «Миротворця». Про це Шкіряк написав у соцмережі, а також підтвердив телефоном «Громадському радіо». Він відмовився говорити будь-які деталі про створення нового ресурсу.

«Ви журналісти… вам і дату назвати, і строк. Почнуть відкривати — все побачите, почуєте», — відрізав Зорян Шкіряк телефоном. 

Він не став відповідати на питання, чи буде МВС грати якусь роль в створенні нового ресурсу — поклав трубку.

На сайті «Миротворець» публікується інформація про людей, яких автори сайту вважають причетними до бойовиків на Донбасі. Скандал навколо ресурсу розгорівся після того, як на сайті була опублікована база з персональними даними журналістів, акредитованих в так званій «ДНР».

Сьогодні організатори сайту оголосили про закриття сайту.

У повідомленні на сайті «Миротворець» сказано, що рішення про закриття ресурсу прийнято через «реакції антиукраїнському налаштованих журналістів на чолі з заступником міністра інформаційної політики Тетяною Поповою».

У свою чергу, Тетяна Попова розповіла «Громадському радіо», що вважає, що повністю закривати сайт не потрібно, треба лише прибрати інформацію про журналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+