Слухати

Туреччина підтримала намір введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

13 травня 2016 - 20:26 52
Про це Міністром національної оборони Турецької Республіки Ісмет Їлмаз запевнив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенко

Також мова йшла про поглиблення стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною, йдеться на сайті Президента України.

Порошенко поінформував міністра оборонои Туреччини про ситуацію на Донбасі.  Він наголосив, що Україна залишається відданою реалізації Мінських домовленостей, але звертає увагу на необхідність забезпечення системної деескалації ситуації і розгортання озброєної поліцейської місії під егідою ОБСЄ.

Ісмет Їлмаз запевнив у підтримці Туреччиною ідеї розгортання на Донбасі зазначеної місії.

Також говорили про погіршення ситуації з правами людини у Криму, зокрема нещодавніми арештами окупаційною владою лідерів кримськотатарського народу.

«Очікуємо на консолідовану жорстку реакцію міжнародної спільноти на дії окупантів», — зазначив Президент і наголосив на необхідності посилення відповідних санкцій проти країни-агресора.

Ісмет Їлмаз зазначив, що його країна не визнає незаконної анексії Криму і категорично засуджує утиски кримських татар з боку окупаційної влади, зокрема нещодавнє рішення про «заборону Меджлісу кримськотатарського народу». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+