Слухати

У Краматорську жінка влаштувала пікет і погрожувала накласти на себе руки

13 травня 2016 - 17:19
Також пікетувальниця оголосила про початок голодування
У Краматорську жінка влаштувала пікет і погрожувала накласти на себе руки  / Новини на Громадському радіо

Жінка — мешканка Миколаєва, при собі вона мала пакет документів листування з обладміністрацією, Депатраментом охорони здоров’я та безліч інших, повідомляє  «Восточный проект». 

Також зазначається, що серед всіх паперів є також заява на ім’я губернатора області Жебрівського про оголошення голодування.

dsc_6515.jpg

Пікетувальниця // Восточный проект
Пікетувальниця
Восточный проект

Як стверджує пікетувальниця, вона інвалід першої групи з важким хронічним захворюванням, і неодноразово зверталася до обладміністрації за допомогою. Але, за її словами, губернатор і його заступник Ігор Стокоз не тільки не допомагають їй, а й перешкоджають в проходженні подальшого лікування.

dsc_6512.jpg

Заява про голодування // Восточный проект
Заява про голодування
Восточное партнерство

Жінка заявляє що їй нема чого втрачати, і якщо потрібно буде, то вона готова накласти на себе руки прямо на порозі виконкому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+