Слухати

У Макіївці під «банком» скупчення: люди поспішають отримати соцвиплати

13 травня 2016 - 14:09
У Макіївці скупчилася черга за соцвиплатами. Люди зібрались під будівлею так званого «Центрального республіканського банку». Вони прийшли за отриманням соціальних виплат і пенсій
У Макіївці під «банком» скупчення: люди поспішають отримати соцвиплати / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють «Новини Донбасу».

Зазначається, що ці виплати здійснюються лише кілька днів на місяць. За новими правилами «ДНР», населення повинно без запізнення приходити за виплатами соціальної допомоги та пенсій, інакше кошти повертатимуться до бюджету «адміністрації» протягом двох місяців. У приміщення банку впускають по 3-4 людини.

Будівля банку «ДНР» розташована в колишньому офісі Укргазбанку України. Все відділення «ЦРЛ» знаходяться в захоплених будівлях колишніх банків. Вивіски на будівлях не змінювалися з моменту захоплення, зазначає видання.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+