Слухати

У пабліку Донецька 43% людей вважають, що в «ДНР» їх життя погіршилося

13 травня 2016 - 15:40
Людей запитали, як змінилося їхнє життя за 2 роки в "ДНР". За 3 дні встигли проголосувати півтори тисячі користувачів
У пабліку Донецька 43% людей вважають, що в «ДНР» їх життя погіршилося / Новини на Громадському радіо

Таке опитування влаштували адміністратори пабліку Донецьк LIVE. Опитування є анонімним. Людей запитали, як змінилося їхнє життя за 2 роки в «ДНР». За 3 дні встигли проголосувати півтори тисячі користувачів. Найменшу підтримку отримав варіант «ніяк не змінилася», найбільшу: «суттєво погіршилася». 

bez_imenifthr.png

Опитування //
Опитування

Раніше «Громадське радіо» передавало, що на контрольованому українським урядом Донбасі під час соціологічного опитування 31% респондентів компанії GfK Ukraine вибрали нейтральний зовнішньополітичний напрямок руху України. 9% виступають  за Європу, 14%   за Росію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+