Слухати

Викрадено наклад нового альбому Сергія Жадана і Собак «Пси» / Новини на Громадському радіо

Викрадено наклад нового альбому Сергія Жадана і Собак «Пси»

13 травня 2016 - 19:24
Як зазначають автори, шахраї забрали диски за допомогою підробних документів

Про це музиканти повідомили на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, було викрадено наклад дисків нашого нового альбому «Пси». Шахраї забрали диски з допомогою підроблених документів. На даний момент дуже важливо не допустити продажу дисків із рук крадіїв! Просимо поширити це повідомлення! Кожен, хто надасть хоч якусь інформацію отримає винагороду — запрошення на будь який з найближчих концертів, книги, диски та мерч з автографами. Інформацію просимо повідомляти нашому концертному директору Анаід за телефоном 0667495417 або на електронну пошту [email protected]»,  — йдеться у зверненні до шанувальників.

Альбом «Пси» Жадан і Собаки презентували 5 травня у Харкові та 6 у Києві. У суботу відбудеться концерт гурту у Львові на фестивалі «Разомфест».

Нові пісні містять гостру критику на політичну ситуацію в країні.  Зокрема такою є пісня «10 преведників».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+