Слухати

Далекобійники заблокували трасу в Одесі — протестують проти вагового контролю

14 травня 2016 - 12:02 268
Далекобійники вимагають, щоб вагу, якщо і контролювали, то однаково для всіх, без корупції, а також наполягають на тому, що за перевантаження повинні відповідати замовники, а не виконавці

Вранці 14 травня декілька десятків фур заблокували три смуги траси Одеса-Київ в районі села Дачне. Про це повідомляє видання «Взгляд из Одессы». 11 травня там запрацював пост «Укртрансбезпеки», на якому поліцейські почали важити вантажівки. Водії скаржаться на надмірну суворість співробітників транспортної безпеки і великі штрафи.

img_2085-768x576.jpg

Дорожня корка продовжує рости // Взгляд из Одессы
Дорожня корка продовжує рости
Взгляд из Одессы

«Три дні, після відкриття на нашому посту вагового комплексу, вони простоювали на трасі. Тепер перекрили рух, тому що не хочуть платити штраф за перевищення допустимої ваги вантажу, що перевозиться. Розбивати наші з Вами дороги вони не проти, а платити за перевантаження проти», — прокоментував конфлікт один із співробітників дорожньої поліції.

Тим часом на трасі Одеса-Київ пробка з автомобілів, які їхали в Одесу, збільшується.

Далекобійники вимагають, щоб вагу, якщо і контролювали, то однаково для всіх, без корупції, а також наполягають на тому, що за перевантаження повинні відповідати замовники, а не виконавці, пише «Думская».

img_2082-768x576.jpg

Блокування траси  // Взгляд из Одессы
Блокування траси
Взгляд из Одессы

img_2083-768x576.jpg

Пост вагового контролю // Взгляд из Одессы
Пост вагового контролю
Взгляд из Одессы

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+