Слухати

На зібрані кошти волонтери придбали два авто для 92-ї бригади

14 травня 2016 - 15:56
Ключі від мікроавтобусу та джипу отець Тарас вручив військовим бригади, автівки поїдуть на передову східного фронту
На зібрані кошти волонтери придбали два авто для 92-ї бригади / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 14 травня, представники військових капеланів, священнослужителі з Тернопільщини подарували бійцям 92-ї окремої механізованої бригади два автомобілі, придбані на зібрані волонтерами кошти. Про це «Громадському радіо» повідомляє прес-служба бригади.

«Вам не легко тут, на передовій лінії бути. Але повірте, що вся Україна, весь народ – з вами. Там ми вболіваєм. І ці тили готові віддати все, заради України. Тому – честь і слава вам, захисникам нашої батьківщини, які віддають свої життя – найдорогоцінніше, залишивши сім’ї і родини, і захищають край рідний – нашу Україну», — наголосив отець Тарас.

У свою чергу від командування 92-ї бригади священики отримали пам’ятні нагрудні знаки – «За служіння Богові та Україні» та грамоти.  Отець Тарас наголосив, що капелани й надалі будуть допомагати армійцям на Луганщині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+