Слухати

Що Президент говорив на присязі поліції у Краматорську?

14 травня 2016 - 19:11
Настанови новій поліції, відновлення Донецької та Луганської областей, озброєна місія ОБСЄ і можливе проведення виборів на Донбасі
Що Президент говорив на присязі поліції у Краматорську? / Новини на Громадському радіо

14 травня у Краматорську та Слов’янську Донецької області складали присягу нові поліцейські. На церемонії був присутній Президент України Петро Порошенко. «Громадське радіо» зібрало найголовніші тези, які озвучив у Краматорську глава держави:

Відновлення Донбасу має стати першочерговим пріоритетом. За словами Президента, відновлення Донбасу має відбуватися так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

«Мною було проведено нараду щодо формування значних коштів на відновлення Донбасу, причому як держбюджету, так і засобів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій», — повідомив президент, додавши, що донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції і розвитку , Європейський інвестиційний банк, ООН і країни «Великої сімки». Крім того, Порошенко зазначив, що був складений пооб’єктний перелік напрямів використання коштів донорської допомоги: відновлення зруйнованого житлового фонду, відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об’єкти водопостачання, енергопостачання та мости.

Прес-секретар геранта Святослав Цеголко процитував його на своїй сторінці в Twitter. За його інформацією, у 2016 р. в Донецькій області буде відновлено 21 школу.

Поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі. Петро Порошенко підтримує введення в зону АТО озброєний патруль ОБСЄ. Також він зазначив, що про повну реалізацію мінських домовленостей можна буде говорити лише коли контроль над неконтрольованими ділянками україно-російського кордону спочатку перейде озброєним поліцейським ОБСЄ, а потім й до українських прикордонників

«Готуємося до відновлення політичних процесів. Але вони можуть відбутися лише тоді, коли на лінії зіткнення будуть стояти міжнародні моніторингові озброєні місії ОБСЄ для забезпечення 100% режиму припинення вогню», — наголосив глава держави. 

Можливе проведення виборів на Донбасі до кінця 2016Президент України Петро Порошенко не виключає, що вибори на окупованому Донбасі можуть пройти вже до кінця 2016 року при виконанні певних умов. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+