Слухати

Що Президент говорив на присязі поліції у Краматорську?

14 травня 2016 - 19:11 490
Настанови новій поліції, відновлення Донецької та Луганської областей, озброєна місія ОБСЄ і можливе проведення виборів на Донбасі

14 травня у Краматорську та Слов’янську Донецької області складали присягу нові поліцейські. На церемонії був присутній Президент України Петро Порошенко. «Громадське радіо» зібрало найголовніші тези, які озвучив у Краматорську глава держави:

Відновлення Донбасу має стати першочерговим пріоритетом. За словами Президента, відновлення Донбасу має відбуватися так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

«Мною було проведено нараду щодо формування значних коштів на відновлення Донбасу, причому як держбюджету, так і засобів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій», — повідомив президент, додавши, що донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції і розвитку , Європейський інвестиційний банк, ООН і країни «Великої сімки». Крім того, Порошенко зазначив, що був складений пооб’єктний перелік напрямів використання коштів донорської допомоги: відновлення зруйнованого житлового фонду, відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об’єкти водопостачання, енергопостачання та мости.

Прес-секретар геранта Святослав Цеголко процитував його на своїй сторінці в Twitter. За його інформацією, у 2016 р. в Донецькій області буде відновлено 21 школу.

Поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі. Петро Порошенко підтримує введення в зону АТО озброєний патруль ОБСЄ. Також він зазначив, що про повну реалізацію мінських домовленостей можна буде говорити лише коли контроль над неконтрольованими ділянками україно-російського кордону спочатку перейде озброєним поліцейським ОБСЄ, а потім й до українських прикордонників

«Готуємося до відновлення політичних процесів. Але вони можуть відбутися лише тоді, коли на лінії зіткнення будуть стояти міжнародні моніторингові озброєні місії ОБСЄ для забезпечення 100% режиму припинення вогню», — наголосив глава держави. 

Можливе проведення виборів на Донбасі до кінця 2016Президент України Петро Порошенко не виключає, що вибори на окупованому Донбасі можуть пройти вже до кінця 2016 року при виконанні певних умов. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+