Слухати

«Ти слухаєш, Путін?» — стаття The Guardian про Джамалу

14 травня 2016 - 18:54
У розмові з журналістами британської газети співачка також визнала, що її пісня «1944» стосується як депортації кримських татар, так і ситуації у Криму сьогодні
«Ти слухаєш, Путін?» — стаття The Guardian про Джамалу   / Новини на Громадському радіо

На першій шпальті авторитетне британське видання The Guardian розмістило статтю із заголовком «Ти слухаєш, Путін?» про українську співачку Джамалу, яка представляє Україну на пісенному міжнародному конкурсі Євробачення-2016

Видання також приділяє увагу окупованому Росією українському півострову і розповідає про сьогоднішні репресії у Криму, які здійснює російська влада.

685 909_1 440 524.jpg

Перша шпальта випуску The Guardian // The Guardian
Перша шпальта випуску The Guardian
The Guardian

У розмові з журналістами британської газети співачка також визнала, що її пісня «1944» стосується як депортації кримських татар, так і ситуації у Криму сьогодні. Як відомо, текст пісні Джамали одразу викликав дискусії, особливо у Російській Федерації та Криму, політики та діячі культури  вимагали не допустити до конкурсу кримську татарку через політичну складову, яку вони нібито знайшли у композиції.

Однак організатори все ж не побачили у пісні закликів чи заяв політичного змісту

«[Якщо я виграю] це буде означати, що сучасні європейці не байдужі, і готові почути про біль інших людей і готові співчувати»,
— прокоментувала Джамала.

Раніше повідомлялося, що ролик виступу Джамали набрав уже більше 1,7 мільйона переглядів на YouTube. 

Читайте та слухайте інтерв’ю Джамали про те, як її сім’я поверталася до Криму після депортації

Текст пісні Джамали українською та кримськотатарською мовою 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+