Слухати

Джамала перемогла на «Євробаченні 2016» / Новини на Громадському радіо

Джамала перемогла на «Євробаченні 2016»

15 травня 2016 - 01:38
Переможцем міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2016», фінал якого відбувся 14 травня у Швеції, стала співачка Джамала з України

Кримськотатарська співачка Джамала, яка цього року представляла Україну на «Євробаченні 2016» із композицією «1944», отримала 534 бала та посіла перше місце.

dzhamala_2.jpg

Джамала // Facebook Джамали
Джамала
Facebook Джамали

З 26 учасників конкурсу українка виступала під номером 21

Найбільшу кількість балів українській співачці члени жюрі віддали в 11 країнах. Російське жури поставило Джамалі 0 балів. А російські глядачі віддали співачці 10 балів. Нагадаємо, що жителі окупованого Криму мали можливість голосувати за Джамалу з російських номерів. 

Пісня «1944», з якою Джамала поїхала на «Євробачення», присвячена депортації кримських татар у 1944 році. 

Напередодні Джамала отримала нагороду Eurostory award 2016 за найкращий рядок в конкурсній пісні. Журі визнало найкращим такий рядок з композиції «1944»: «You think you are gods, but everyone dies» («Ви вважаєте себе богами, але всі вмирають»).

Нагадаємо, за даними oddschecker.com, букмекери визначали п’ятірку претендентів на перемогу так: Росія, Австралія, Україна, Франція, Швеція. 

UA:Перший опублікував інтерв’ю з Джамалою після перемоги

Читайте та слухайте інтерв’ю Джамали про те, як її сім’я поверталася до Криму після депортації

Текст пісні Джамали «1944» українською та англійською мовою 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+