Слухати

Джамала повернеться в Україну сьогодні о 18.30

15 травня 2016 - 11:34
Усі охочі можуть приїхати в аеропорт «Бориспіль», щоб її зустріти
Джамала повернеться в Україну сьогодні о 18.30 / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі «Ранкової хвилі» розповів журналіст «Громадського телебачення» та член української делегації у Стокгольмі Богдан Кутєпов.

Літак зі Стокгольма приземлиться в «Борисполі» о 18.30, усі бажаючі зможуть прийти і підтримати українську переможницю «Євробачення».

Богдан також розповів, що у Стокгольмі з перемогою в конкурсі Джамалу особисто привітали лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та міністр культури України Євген Нищук.

«Перемога в Євробаченні означає, що нам доведеться заховати «зраду». Ми взяли на себе зобов’язання провести фестиваль міжнародного рівня. Вже навіть з’явились жарти, що було б добре провести «Євробачення» в Ялті», — додав Богдан Кутєпов.

Читайте та слухайте інтерв’ю Джамали про те, як її сім’я поверталася до Криму після депортації

Текст пісні Джамали «1944» українською та англійською мовою 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+