Слухати

«Громадське телебачення» перейшло на новий сайт hromadske.ua

15 травня 2016 - 00:39 1079
Команда «Громадського телебачення» розпочала роботу на новому сайті hromadske.ua

gromadske_tb_sayt_novyy.jpg

Новий сайт "Громадського телебачення" // Громадське телебачення
Новий сайт «Громадського телебачення»
Громадське телебачення

Про перехід на новий сайт повідомив Андрій Баштовий, керівник цифрового напрямку «Громадського телебачення». Він написав на сторінці громадської організації у «Фейсбуку»:

«Сайт повністю новий. Нічого зайвого. Ніщо не має відволікати вас від контенту, не будемо пропонувати десяток яскравих банерів. Якщо ви прийшли до нас подивитись репортаж чи прочитати інтерв’ю – ніщо не завадить вам це зробити».

За старим доменним іменем hromadske.tv попередній сайт відсутній. Колишній керівник «Громадського телебачення» і власник прав на доменне ім’я hromadske.tv Роман Скрипін написав у себе на сторінці у «Фейсбуку»: «я зрозумів, що потреби у використанні загальновідомого домену hromadske.tv більше немає». 

Замість попереднього сайту на hromadske.tv на час цієї публікації розміщено відеокліп канадської співачки Селін Діон My heart will go on.

Також 15 травня вперше вийшла прямоефірна програма Романа Скрипіна Skrypin.ua.

Керівництво громадської організації звинуватило Романа Скрипіна у привласненні коштів організації, майже 250 тисяч доларів.

У січні 2016 року на «Громадському телебаченні» відбувся конфлікт довкола доменного імені, грошей та лідерства ГО «Громадського телебачення».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+