Слухати

Кличко припускає, що Євробачення-2017 зможе проходити на НСК «Олімпійський»

15 травня 2016 - 13:27
Кличко неймовірно гордий за Україну і вдячний Джамалі за перемогу
Кличко припускає, що Євробачення-2017 зможе проходити на НСК «Олімпійський» / Новини на Громадському радіо

Столиця України гідно підготується, щоб провести конкурс «Євробачення» на найвищому рівні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам.

«Я неймовірно гордий за Україну і вдячний Джамалі за цю перемогу, яка сьогодні для нас усіх така важлива, — сказав Віталій Кличко. — Київ вдруге прийматиме „Євробачення“ і ми зробимо все, щоб здійснити необхідну підготовку і провести конкурс на найвищому рівні. Ми вже починаємо готуватися», — підкреслив мер Києва.

Віталій Кличко зазначив, що міська влада повинна сфокусуватися на забезпеченні гідного рівня інфраструктури, розміщенні учасників та гостей конкурсу, безпеці в столиці.

Одним з можливих майданчиків для проведення пісенного конкурсу мер столиці назвав Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

Джамала повернеться в Україну сьогодні о 18.30.

Читайте та слухайте інтерв’ю Джамали про те, як її сім’я поверталася до Криму після депортації

Текст пісні Джамали «1944» українською та англійською мовою 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+