Слухати

На харківських вокзалах агітуватимуть за контрактну військову службу

15 травня 2016 - 14:08
Це робитимуть співробітники центру зайнятості в рамках виїзних консультацій мобільних груп завтра 16 травня з 10.00 до 17.00
На харківських вокзалах агітуватимуть за контрактну військову службу / Новини на Громадському радіо

Працюватимуть мобільні групи на залізничному вокзалі «Харків-Пасажирський» (пл. Привокзальна, 2), автостанції №6 (станція метро «Пролетарська»), автовокзалі (станція метро «Холодна гора»). Крім переваг військової служби за контрактом, співробітники центру зайнятості розповідатимуть про підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Зазначається, що особлива увага приділятиметься переселенцям та учасникам АТО. Люди зможуть отримати консультації фахівців щодо порядку реєстрації в центрі зайнятості та соціального захисту від безробіття, з правових аспектів працевлаштування.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+